AY TAKVİMİ

Ay Terazi Burcunda Küçülüyor

Tüm burçlar Terazi Burcu etkisine giriyor. 05 Aralık 2015 saat
00.33’ten 07 Aralık 2015 saat 13.25’e kadar Ay Terazi Burcunda küçülecek. Terazi
Burcu günlerinin kendine has ve etkisi yükselen kürleri için tıklayın.

 

Aralık 2015 Ay Takvimi

 

Şifa olsun.

Tags

Related Articles

8 Yorumlar

 1. Kozmik merhaba lütfen bana yardimci olur musun? Sac analizi yaptirdim gözeneklerim tikali sacimin dibi görünmüyor nerdeyse. Eczaci kendi sattimlari cosmed sampuanini önerdi ama arastirdim pek güzel sonuç ggöremedim.aylardir sac kesim takvimini takip eediyrm Koc aslan yay günlerini. Ama hiç ssonuç alamiyrm acaba bu yyüzden mi?

  1. merhaba sevgili gülgül.
   kesim tarihlerini karışık kullandığınız içindir mutlaka. bununla ilgili takvimin son kısmına bir açıklama yazmıştım, okuyun mutlaka.
   gözenekler için de no poo yönteminden faydalanabilirsiniz. sürekli uygulamak istemezseniz yorum bölümünde (7 kasım 2013 tarihli yorum olabilir yanlış hatırlamıyorsam) egzama için uygulayan arkadaşımız gibi uygulayın.
   şifa olsun.

 2. Merhaba havuç kurunü kullanmayı düşünüyorum terazi günleri bunun için uygun fakat diger sayfalarımızda biride aslan ve Koç günlerinde başlamanın daha faydalı olduğu yazıyor sizce hangisi daha fayda sagliyor

  1. önümüzdeki oğlak günlerinde balayabilirsiniz sevgili Büşra. en yakın güçlü tarih budur iyi etkiler için. hem şifa gücü yüksektir hem de kalıcı sonuçlar verir. oğlak günlerini kaçırırsanız koç günlerini bekleyin.
   şifa olmasını diliyorum.

  1. sevgili emel,
   dolgu için terazi günleri önerilir fakat ayda bir kez olduğu için dört hafta beklemeniz gerekir. acil bir durumsa ay takvimini dikkate almayın, hemen yaptırın. duruma göre yeniden konuşuruz isterseniz.
   şifa diliyorum.

 3. Mrb kozmik bakim. Belki cok alakasiz olacak ama gece gece sayfayi gezerken kafama birsey takildi. 2 yaşında oglum var saclari sari ve tepe bolumunde seyreklik var . ( hani erkeklerin saci yanlardan dokulmeye baslar ya tam o kisimlar) yaklasik 4 ay onceydi herhalde ilk defa sacini 2 numaraya kazittik o zaman koc burcu ay buyumedeydi. Sence dogru mu yaptık acaba ? Bundan sonra nasil bir yol izlemeliyim ?

  1. merhaba sevgili ayşecan,
   sorun yaratacak bir gün değil fakat dilerseniz bundan sonraki saç kesimlerinizi aslan günlerinde yapın. hatta kazıtma yöntemine hiç başvurmadan her ay düzenli olarak uçlarından alın.
   bazı çocukların saçları yavaş gelişir, o bölgede saç çıkacaktır fakat zaman alacak demek ki.
   bu arada karanfil kürünü uygulayabilirsiniz azar azar demleyerek. ilk yorumlarında bahsi geçmişti çocukların saç gelişiminde çok etkili. ayrıca zeytinyağı da uygulayabilirsiniz zaman zaman. duş öncesinde sürüp kısa süre bekledikten sonra yıkarsınız. yeni hücrelerin oluşumu açısından önemlidir zeytinyağı da. çevremde de görüyorum etkilerini.
   size de şifa olmasını diliyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close
Close