BAKIM TAKVİMİ

Epilasyon Takvimi / Ağustos 2017

Dolunay epilasyonu değil, doğru zamanda epilasyon!

Dolunay epilasyonu ya da hicri takvime göre tüy almak olarak da bilinen ay takvimine göre tüy almak tüylerden kurtulmak için oldukça etkili bir yöntemdir. Ancak Ay’ın bu etkisinden doğru ve etkili biçimde faydalanmak istiyorsak tüyleri kökten alan yöntemler kullanmak gerekir! Tüyleri kökten almayan hiç bir yöntem ne uygulanırsa uygulansın geçici ya da kalıcı bir fayda sağlamayacaktır. Çünkü tüylerin zamanla azalmasını ya da tamamen bitmesini sağlayan en önemli şey tüylerin köklerine müdahale etmektir. Ancak kökler zedelenirse, başka bir ifade ile zarar görürse gücünü yitirir ve giderek zayıflar; hatta yok olur. Böylece başlangıçta zayıflayarak gelişimini daha uzun sürede tamamlayabilen yani daha uzun sürede çıkan tüyler, süreç sonunda kalıcı olarak biter. Dolunay epilasyonu olarak düşünülen ay takvimine göre tüy almak ise köklere tam zamanında dokunarak yani güçlenecekleri dönemde onları engelleyerek bu süreci gözle görülür bir şekilde kısaltır.

Ay takvimine göre epilasyon yapmayı tercih edenler için Ay’ın Boğa burcunda küçüleceği bu günler, Ağustos ayı epilasyon günleridir.

Tüylerinizin alırken kırıldığını düşünüyorsanız çok büyük ihtimal ile kuru bir cildiniz vardır. Bu olumsuz durumu en aza indirmek için iki epilasyon dönemi arasında epilasyon yapacağınız bölgeleri günlük kullandığınız bir nemlendirici ile sık sık nemlendirmelisiniz.
Yöntemi lazer epilasyon ya da iğneli epilasyon randevularınızda da dikkate almanız seans sayısını düşürerek size maddi ve manevi kazanç sağlayacaktır.

TEK SEÇENEK! 

13 Ağustos 2017 14.39’dan 15 Ağustos 2017 04.14’e kadar olan zaman diliminde etkileri güçlü bir epilasyon yapabilirsiniz. (xxxxx)

 

AY’LA YAŞAM, ve PÜF kategorilerinde bu tarihlerde yapabileceklerinizle ilgili başlıkları bulabilirsiniz.

Epilasyon yaptığınız bölgelerde batıklar oluşuyorsa BURADAKİ yöntemi uygulayabilirsiniz.

Önceki aylarda yöntemi uygulayanların yorumları için SİZDEN HABERLER sayfasını ya da İSTENMEYEN TÜYLER kategorisini ziyaret edebilirsiniz.

Tüy sorununuz normalin çok üzerindeyse ya da tüylerinizde sonradan artış olduysa BU YAZIYA göz atmanızı öneririm.

Bunun dışında hormon bozukluğu söz konusu ise çözümünü BURADA ve BURADA bulabilirsiniz.

En yüksek faydayı görmenizi diliyorum..

 

Tags

Related Articles

2 Yorumlar

  1. Sevgili kozmik lazer tarihi alırken buradaki tarihlere göre almak istiyorum ama alamıyorum. Epilasyon tarihlerini bir ay on beş gün önceden verseniz bizde böylelikle randevularımızı bu tarihlere göre ayarlamış oluruz daha kullanışlı olur şimdiden teşekkürler

  2. Kozmik tam bir yıl doldu mu bilmiyorum ama, aralarda uygulamadığım yada kaçırdığım bir kaç ayı da sayarsak yaklaşık 9 aydır uyguluyordum.. oldukça azalmışlardı fakat asla bitmemişlerdi… ta ki bu ağustos son uygulamama kadar… günler geçmesine ragmen çıkmamalarına anlam veremedim… kollarım için söylemeliyim ki yok denecek kadar ince çıkmış şeffaf gibi yani.. özel bölge de önceki kollarımın önceki hali gibi tek tük ve aşırı ince… yani diğer bölgeleri söylemiyorum bile… cidden birden bu kadar beklemiyordum.. normal mi değil mi hala anlam veremiyorum :)) acaba bu ay tutulması mı bu kadar ciddi bir etki yaptı? bilmiyorum ama… hala şaşkınım. Ve sana çok teşekkür ediyorum.. 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close
Close