DİĞER

Garnier BB Krem’in yeni ve güçlü versiyonu: Garnier BB Krem Saf & Temiz


Garnier’nin BB Kremini uzun süredir kullanıyorum. Hatta bu ürün sayesinde normal fondöten kullanmaktan vazgeçtim. Normalde kızarıklıklara ve sivilcelenmeye çok yatkın bir cildim vardır. O yüzden etkili bir kapatıcı krem her zaman ihtiyaç duyduğum bir şey. Garnier’nin klasik BB Kremi, yani “Miracle Skin Perfector” fazla şikâyet duymadığım bir ürün. Şu anda zaten dışarı çıkmadan önce bu ürünü kullanmaya devam ediyorum.


Garnier BB Kremin yepyeni versiyonu “Saf & Temiz” ya da global adıyla “Pure Active” ise benim için tam bir sürpriz oldu. Pure Active, Garnier’nin geliştirdiği yeni bir formül. Başta akneli, kızarıklı ciltler olmak üzere çeşitli sorunlardan muzdarip ciltleri hedef alıyor. Güçlü anti bakteriyel özellik taşıyan salisilik asit ile cilt tonunu eşitleme özelliğine sahip mineral pigmentler bu formülün içeriğinde bulunuyor. Ayrıca cildi güneşin zararlı etkilerinden korumak için 15 GKF de üründe yer alıyor. “5i 1 Arada Teknolojisi” ile cilt nemleniyor, rengi eşitleniyor, mat bir görünüm kazanıyor, gözenekleri sıkılaşıyor ve genel problemleri onarılıyor.
Kremin kapatıcı özelliğini yeterince etkili buldum. Kremin temiz cildi nemlendirici krem uygular gibi uygulanması tavsiye ediliyor. Kapatıcı etkisini arttırmak için bir kat daha sürülebiliyor.


Kremin iki versiyonu var. Açık tenliler için “Light” versiyonu ile orta/koyu tenliler için “Medium” versiyonu. Yukarıda görüldüğü üzere Medium versiyon kolumda daha uyum sağlamış gibi görünüyor. Ama yüzümün rengi kollarıma göre daha açıktır o yüzden yüzümde Light versiyon bana daha çok uydu.
Aslında her ne kadar Light (Açık) versiyon bana daha fazla uysa da, yazın Medium (Orta) versiyonunu kullanarak tatil yerlerinde daha bronz bir görüntü elde edebilirim. Çünkü Rosacea sorunundan dolayı yüzümü bronzlaştıramıyorum, dolayısıyla bronz görünüm için kremlerden medet umduğum oluyor. Garnier BB Krem Saf & Temiz Medium (Orta) versiyonu da açık tenlilerin cildine güneşte bir iki saat kalıp hafif yanmış havası verecektir. Gece içinse Light (Açık) versiyonunu, loş ışıklarda daha fazla göze çarpmak için kullanmayı düşünüyorum.
Kısacası, akneli, geniş gözenekli, siyah noktalı ve başka sorunlar barındıran bir cildiniz varsa bu ürünü mutlaka denemenizi tavsiye ediyorum.
İçerik: www.modagrafya.com
Bir boomads advertorial içeriğidir.boomads_offer_client = “ca5b871896fc46dc838b1e50dbb5d31b”;boomads_offer_id =”512″;

Tags

Related Articles

3 Yorumlar

  1. Sevgili kozmik benim cildimde akneye meyilli,siyah nokta ve kızarıklıklardan şikayetçiyim.nemlendirici kullanmam gerekiyo yaşım 28 cildimin kırışmasını önlemek için iyi bir nemlendiriciye ihtiyacım var.bu ürün sence bana göremi?yani sadece kapatıcımı yoksa bu sorunları düzeltiyomu?bizi her konuda aydınlattığın için teşekkür ederim.

  2. sevgili cimcime, bu ürünü kullanmadım. yazı da bana ait değil, reklam yayını. yayının son satırında ürünü inceleyen arkadaşımızın blog adresini göreceksiniz. dilerseniz kendisine sorun.
    fakat nemlendirici kullanmak sizin için çok önemliyse sadece bu özellikte bir ürün kullanmanızı tavsiye ederim. benim cildim de nemlendiriye çok fazla ihtiyaç duyar ve sadece nemlendirme görevi olan ürünleri tercih ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close
Close