AY TAKVİMİ

KAŞ BAKIM GÜNLERİ


Bu ayın kaş bakım takvimine yukarıdaki menüde yer alan cilt bakımı bölümünden ulaşabilirsiniz.

Ya da buraya tıklayabilirsiniz.

Şifa olsun..

Tags

Related Articles

10 Yorumlar

  1. yukarıdaki bağlantıya tıkladığınızda açılan sayfadaki son iki yazıma bakın sevgili hilal. kirpik bakımı ve şubat takvimi başlıklarına yani.
   şifa olsun..

  1. öncelikle kaş alımlarınızı bu takvime göre planlayın sevgili sevinç. bu sırada boşluk olan kısımlar için takvimde bahsi geçen önerilere ya da uygun gördüğünüz farklı uygulamalara devam edin ki ince de olsa yeni tüyler oluşsun. sonra bu ince tüyleri de takvime göre almaya başlayın. yağ ve benzeri bakımlar için bu gece başlangıç yapabilirsiniz, çok uygun olur.
   şifa olmasını diliyorum 🙂

 1. Sevgili kozmik benim kaslarim alt üst ve ortasında fazla tüyler var onları azaltma amacıyla kaslarimi 4 aydır epilasyon gününde aldım biraz faydasını gördüm ama birazda korkuyorum Kaş kusmesi yasarmiyim diye bilgilendirirseniz sevinirim

  1. böyle bir etkisi olsaydı dört ayda mutlaka görünür olurdu sevgili zehra.fakat sadece o bölgeyi o günlerde alın, tamamına şekil verme gibi bir risk almayın. hatayı düzeltmek zor olabilir biliyorsunuz.
   sevgiler 🙂

 2. Hangi başlık altına yazmam gerektiğine emin olamadım ve buraya yazıyorum. Göz çevresi morlukları için nasıl bir tedavi yöntemi var. Bilginiz var mı acaba 🙂

  1. sevgili Büşra,
   göz altı morlukları için önce iyi uyku, bol su ve oradaki kan dolaşımını arttıracak küçük vuruşlar yapılmalı. kirpik bakımı menüsündeki çay kompresi faydalı olacaktır. bunu soğuk uygulamak kan dolaşımınızda arttırır. bunun dışında ayva çekirdeği jeliyle ilgili yayının son yorumlarına göz atın. bu jelin göz altı morluklarına olan etkisiyle ilgili bir geri bildirim bulacaksınız.
   şifa diliyorum 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Check Also

Close
Close
Close