AY TAKVİMİ

Ay Başak Burcunda

 

Tüm burçlar
Başak Burcu etkisine girecek. 21 Haziran 2015 saat 19.58’den 24 Haziran 2015 saat
08:40’a kadar Ay Başak Burcunda büyüyecek.   Başak Burcu
günlerinin kendine has ve etkisi yükselen kürleri için tıklayın.

 

Şifa olsun.

Tags

Related Articles

10 Yorumlar

 1. Kozmik Bakım merhaba,
  Cumartesi saçlarımı kestirecektim, unuttum 🙁
  Pazar günü de kuaförüm kapalıydı. Ayın 26 sında tatile gideceğim. 23-24-25 haziran günlerinden saç kestirmek için uygun tarih var mı? Önceliğim hızlı uzaması değil, sağlıklı ve gür olması. Teşekkürler şimdiden. 🙂

 2. Merhaba Kozmik Bakımcım, ben cilt bakımı yaptırmak istiyorum hani şu siyah ve beyaz Noktaları sıkarak temizleyen buhar sonrası, bunun için terazi uygun mudur? Sıkmadan dolayı iz kalmasından korkuyorum genelde kalmıyor ama. Bir de bazıları bu bakımı iyi bulmuyor cilt daha kötü oluyor diyorlar sen ne düşünüyorsun? Karbonat maskesi pek de yararlı olmuyor bana yoğurdun yağı daha da yağlandırıp gözeneklerimi dolduruyor.

  1. Ben düzenli olarak cilt bakımına gidiyorum. Hep aynı yere ve çok memnunum. Mevsim geçişlerinde yani yılda 4 defa gelmemi öneriyorlar. Ama ben yılda 2 defa sadece ilkbahar ve sonbahar başlangıcında gidiyorum. 1,5 yıldır gidemedim. Sorunlu bir cildim yok. (Sadece hassas) Öyle belirgin siyah ve beyaz noktalarım da yok. Ama bakımdan sonra gözeneklerimin açıldığını, cildimin temizlendiğini hissediyorum. Rahatlıyorum ve mutlu oluyorum. 🙂

 3. küçülen fazda yapılması daha doğru olur sevgili lolly. örneğin 8-11 temmuz arası. özellikle de 10-11 temmuz. böyle uygun zamanlarda; tecrübeli ve yetenekli ellerde yapılırsa sorun olacağını sanmıyorum.
  sevgiler:)

 4. Merhaba Kozmik Bakım malesef Temmuz daki tarihler geç oluyor benim için terazi günleri geçti pek emin olamadım ya iz kalırsa diye. Akrep günleri de siyah nokta temizliğinde etkili diye Hatırlıyorum doğru mu yoksa yarın yaptırsam da aynı etki olur mu?
  Bu arada en yakın Epilasyon tarihi nedir acaba?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close
Close