AY TAKVİMİ

Ruhumuzu Rahatlatan Müzikler

 

İnternet üzerinden çoğu kez onlarca içerik indiriyoruz. Programlar, oyunlar, resimler, müzikler olabiliyor. Ülkemizde en çok indirilen format müzikler yani Mp3’lerdir. Fakat, Mp3 indirirken birçok şeye dikkat etmiyoruz. Bedava olması bizi cezbediyor ve indirdiğimizi bilmeden Ruhunuzu dinlendiecek müziklerin listesi. yazısına tıklıyoruz. Aslında bunları indirirken dikkat etmemiz gereken birçok husus söz konusu. Bu dosyaların içerisinde bin türlü virüs, yazılım, kodlama olabilir. İndirdiğimiz şeyin bir ses dosyası olması gerekirken başka türde içerikler bilgisayarınızı ya da telefonunuzu mahvedebilir.

Bu sebeple Muzikmp3indir.com sitelerinden mp3 indirirken dikkat etmemiz gereken hususlara şöyle bir göz atalım. Öncelikle, ücretsiz bir dosya indirmeye çalışıyorsak orijinal ve bilindik sitelerden indirmemiz gerekmektedir. İndirme yaparken forum tarzı sitelerden uzak durmalısınız. İndirmeden önce yapılan yorumlara dikkat edin. İndirmiş olduğunuz dosyayı taramadan kullanmayın. Telefona değil önce bilgisayarınıza indirdin. Bilgisayarlar her ne kadar şimdilerde eskimiş gibi olsa da akıllı telefonlardan çok daha iyi işlem yaparlar. Virüs programları ve indirdiğiniz şeyi kullanmadan önce tarama yapabilmenize olanak tanırlar.

Mp3 indirirken sitelerin size sunduğu indirmeden önce dinleme olanağını kullanın. Eğer ses dosyasında herhangi bir hata yoksa muhtemelen virüssüzdür. Her gördüğünüzü indirmekten ya da daha önce hiç bilmediğiniz, tanımadığınız bir siteden indirme yapmayın. En basitinden herkes Mp3 indiriyor, daha önce deneyimi olan arkadaşlarınıza nereden Mp3 indirebileceğinizi sorabilirsiniz.

Related Articles

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close
Close